O nas

Witamy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się zarówno sprzedażą jak i dystrybucją materiałów budowlanych na terenie Polski i zagranicy.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom dzięki młodemu, energicznemu zespołowi oferujemy możliwie jak najszybsze wyceny materiałów budowlanych. Posiadamy niezbędną wiedzę zdobytą na szkoleniach, aby fachowo i rzetelnie doradzić Klientowi w podjęciu jak najlepszej decyzji. Sumiennie dokonujemy wycen,w oparciu również o projekty, bierzemy pod uwagę czynniki takie jak ilość odległość po czym wykonujemy jak najatrakcyjniejszą ofertę.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo materiały budowlane i wykończeniowe renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość produktów.

Organizujemy dla Państwa transport wszelkiego rodzaju, od lokalnego, drobnicowego poprzez transporty HDS aż po spedycje międzynarodowe. Obsługujemy każdego klienta, zarówno osoby prywatne jak i firmy budowlane.Rozwijamy i dbamy o nasze relacje z Klientami oraz partnerami handlowymi spełniając wymagania rynku, a nieustanna specjalizacja w zakresie materiałów budowlanych pozwala nam realizować cel.